Sveicināti! Ielogoties

Piegādes informācija

Printēt
Preces piegāde Latvijas Pasta nodaļā
Padomā, kura vieta Tev ir vispiemērotākā, lai saņemtu sūtījumu un saņem to tur! Vai tā būtu tuvākā pasta nodaļa Tavai mājai vai vasaras mājai, darba vietai vai par tirdzniecības cantrā, kurā Tu iepērcies ikdienā.
Noteikti uzrādi savos datos mobilā tālruņa numuru un/vai e-pastu, jo kad Tavs pasūtījums būs pasta nodaļā, Tu saņemsi sms un/vai e-pasta paziņojumu. Preces saņemšanai neaizmirsti paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.
Maksa par pasta pakalpojumiem 5,50 €.

Lūdzu, ievēro, ka sūtījumu vēlams izņemt tuvāko dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Ja sūtījums netiek izņemts 10 dienu laikā, tiks aprēķināta maksa par pasūtījuma glabāšanu – 0,50 € par katru dienu, neskaitot brīvdienas, kad pasts ir slēgts. Pasūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta sūtījumu izsniegšanas vietā
Preces piegāde Circle K DUS
Circle K DUS var saņemt sūtījumus svarā līdz 7 kg. Sūtījumi, kuru svars būs lielāks par 7 kg, tiks automātiski nosūtīti uz adresāta pasta nodaļu, par ko netiks atseviški paziņots. Circle K DUS var saņemt sūtījumus 10 dienu laikā. Pēc tam, sākot ar 11. dienu, sūtījumus varēs saņemt pasta nodaļā 20 dienu laikā.
Circle K DUS nav iespējas sūtījumus nodot atpakaļsūtīšanai un izteikt par tiem pretenzijas - pieteikt pretenzijas un nodot sūtījumus atpakaļsūtīšanai var jebkurā Latvijas Pasta nodaļā.
Maksa par pasta pakalpojumiem 5,50 €
Preces piegāde ar Latvijas Eksprespastu
Ja pasūtījumā ietilpst lielgabarīta preces, kuras Latvijas Eksprespasts piegādā uz mājām (prece, kuras svars pārsniedz 35 kg), tad pie pasūtījuma kopējās summas jāpieskaita maksa par piegādi 10,10 € apmērā, kura jāmaksā vienu reizi, saņemot pirmo sūtījumu no viena un tā paša pasūtījuma.
Ja pasūtījums sastāv tikai no preces, kuras svars pārsniedz 35 kg, piegādes maksa uz mājām ir 15 €. Par pasta pakalpojumiem jāmaksā, saņemot preci. Pievērs uzmanību, ka preci, kuras svars pārsniedz 35 kg piegādā līdz personīgās mājas ārdurvīm/kāpņu telpas ārdurvīm.
Ja Pasūtītājs vēlas atdot preci, kuras svars pārsniedz 35 kg, Pasūtītājam jāsazinās ar OÜ Catalogue-shop darbinieku (tālr. 671 51 666), kurš šo informāciju nodos Latvijas Eksprespastam, un pēc tam eksprespasta pārstāvis paņems preci.