Ielogoties

Apmaksa ar kredītu

Printēt

Kopā ar Holm Bank Latvia mēs piedāvājam Tev iespēju izmantot kredītu preču, kas pasūtītas pēc mūsu kataloga, apmaksai, tādējādi Tu vari veikt nomaksas pirkumu. Šajā gadījumā Holm Bank Latvia noslēgs ar Tevi kredīta līgumu, Tev būs jāmaksā Holm Bank Latvia kredīta summa Tavā izvēlētajā laika posmā.
Pirkt preci uz nomaksu var tikai mūsu pilngadīgie klienti. Veicot pasūtījumu Tev jānorāda savs personas kods, jāsniedz mums informācija par savu darba vietu, darba stāžu, kopējiem ienakumiem (netto), esošiem kredītsaistību maksājumiem mēnesī un vēlamo maksājumu skaitu. Ja Tavs kredīta pieteikums tiks apmierināts, Tev par to paziņos 7 darba dienu laikā.
Izvērtējot kredīta pieprasījumu, pirms kredīta izsniegšanas Holm Bank Latvia izvērtē  Tavu maksātspēju,  pamatojoties uz iesniegtajiem personas datiem. Sniedzot savus personas datus, klients piekrīt savu datu apstrādei un Kreditētāja tiesībām gan saņemt datus par Kredīta ņēmēju no Trešām personām, gan nodot Kredīta ņēmēja datus Trešām personām par Kredīta ņēmēju  un visām viņa saistībām – pret Kreditētāju ar mērķi izvērtēt Kredīta ņēmēja maksātspēju, vienlaicīgi ņemot vērā arī Kredīta ņēmēja uzņemtās saistības pret citiem kreditoriem, veidot Kredīta ņēmēja kredītvēsturi  gan par izpildītajām, gan par neizpildītajām saistībām, iekļaujot datus parādnieku reģistros, nodrošināt  citiem Kredīta ņēmēja kreditoriem viņu tiesību aizsardzības interesēs iepazīties ar Kredīta ņēmēja pilnīgu kredītinformāciju. No tā ir atkarīga Tev piešķirtā kredīta summa.

KREDĪTA SUMMA
Parasti kredīts, ko Tu vari saņemt mūsu preču apmaksai, ir ierobežots, un tas ir līdz 1500 €, turklāt kredīta minimālā summa (t.i. minimālā preces cena, kuru var apmaksāt, izmantojot kredītu) ir 35 €. Ikmēneša maksājums nedrīkst būt mazāks par 7 €. Prece, kuras cena pārsniedz 1500 €, var tikt nopirkta uz kredīta, atkarībā no klienta maksātspējas. Holm Bank Latvia patur sev tiesības izvērtēt klienta maksātspēju.

KREDĪTA PROCENTI
Nominālā procentu likme gadā ir 25%. Sakarā ar kredīta piešķiršanu citu izdevumu nav. Maksājumu mēnesī, pieņemot, ka prece iegādāta bez pirmās iemaksas, aizdevuma termiņš 24 mēneši. Gada procentu likme (atbilstoši LR MK noteikumiem Nr. 1219 "Noteikumi par patērētāju kreditēšanas līgumu") sastāda no 49.85 % -59.33 %.
Aprēķina paraugs 12 mēnešu termiņam:
maksājumu skaits = nomaksas termiņš mēnešos
kredīta kopējā summa = kredīta summa x 25 ÷ 12 ÷ 100 x maksājumu skaits
ikmēneša maksājuma summa = kopējā kredīta summa ÷ maksājumu skaits

KREDĪTA ATGRIEŠANA
Maksājumu daudzumu kredīta atgriešanai Tu vari izvēlēties pati/-s, izmantojot maksimāli 24 mēnešu periodu kredīta dzēšanai. Tu vari izvēlēties starp 3,6,9,12,15,18,21,24 mēnešu maksājumu periodiem (= maksājumu daudzums).
Ar preci Tu saņemsi maksājuma grafiku kredīta dzēšanai. Pasta pakalpojumi tiek apmaksāti pastā, saņemot preci. Visi maksājumi tiek iemaksāti grafikā norādītajos datumos uz Holm Bank Latvia kontu. Pērkot preci kredītā, Tu nevari norēķināties par precēm, izmantojot dzim-šanas dienu atlaižu kuponus.
Ja Tu atgriez daļu preču, Tev tiks izsūtīts jauns maksājuma grafiks par Tevis izvēlētajām precēm.

ATRUNAS NO KREDĪTLĪGUMA
Tev ir tiesības 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas atteikties no kredītlīguma. Atteikšanās no kredītlīguma nenozīmē atteikšanos no pirkuma līguma. Tāpēc šajā gadījumā, Tev tomēr ir pienākums 14 dienu laikā apmaksāt kompānijai Holm Bank Latvia pirkuma summu, ko esi saņēmusi/-is kredītā kā arī kredīta procentus par kredīta izmantošanas periodu. Tev ir tiesības pirms termiņa pilnībā vai daļēji atgriezt kredītu. 
Īsteno savas vēlmes apdomīgi, aizņemies atbildīgi!

Kreditora dati: Holm Bank Latvia SIA, VRN 54103053771, Pils iela 16, Alūksne, LV-4301